Jak czyścić biżuterię?

Biżuterię

Biżuteria jest droga i chcesz, aby wyglądała równie niesamowicie, jak dzień, w którym ją kupiłeś. Dobrą wiadomością jest to, że możesz zachować swoją biżuterię i błyszczeć rzeczami, które już masz w domu. Nie potrzeba drogich środków czyszczących do biżuterii, aby utrzymać swoją biżuterię. Trochę czasu i znalezienie odpowiednich składników to wszystko, co jest konieczne, aby Twoje diamenty świeciły, a złoto – promieniowaniem.

AMONIAK

biżuterięWiększość ludzi używa amoniaku do czyszczenia podłóg, ale sprawdza się również do czyszczenia diamentów bez ich uszkadzania. Weź czwartą szklankę amoniaku i jedną pełną szklankę ciepłej wody i wymieszaj je razem w słoiku lub misce. Włóż diamenty do słoika lub miski i pozwól im siedzieć przez około 15 minut. Po wyschnięciu biżuterii weź miękką szczoteczkę do zębów i delikatnie wyszoruj biżuterię, aby usunąć resztki brudu. Upewnij się, że dostałeś się w otoczenie i szczeliny na kawałku, ponieważ brud i brud mogą się w nich przykleić. Po zakończeniu czyszczenia, po prostu spłucz element zwykłą wodą i użyj miękkiej szmatki do całkowitego wysuszenia. A jeśli nie masz żadnej biżuterii – nie martw się. Jeśli klikniesz na ten link, uzyskasz dostęp do bardzo płatnej gry automatowej. Za wszystkie pieniądze, które możesz wygrać, będziesz mógł kupić piękną biżuterię.

OCET WINNY

biżuterięOcet może oczyścić praktycznie wszystko, ale szczególnie dobrze nadaje się do kamieni szlachetnych i złota. Chcesz użyć białego octu, a nie jakiegokolwiek innego, więc zanotuj to. Wystarczy wlać biały ocet do słoika lub miski i użyć tyle, aby przykryć biżuterię, którą całkowicie wyczyścisz. Odkurzenie trochę okrzemkowej ziemi twojej biżuterii zapobiegnie jej matowieniu. Pozwól biżuterii moczyć przez około 15 minut i przesuwaj ją co kilka minut, aby ją poruszać. Po zakończeniu kąpieli, weź miękką szczoteczkę do zębów i delikatnie wyszoruj biżuterię, aby usunąć pozostałości i utknąć na zabrudzeniu. Przemyć czystą wodą, a następnie całkowicie wysuszyć.

PASTA DO ZĘBÓW

biżuterięPasta do zębów to bardzo skuteczny środek do czyszczenia biżuterii i jest to świetna opcja, gdy chcesz posprzątać swoją biżuterię w podróży. Weź łyżkę ciepłej wody i trochę pasty do zębów i wymieszaj je dla uzyskania luźnej pasty. Jest to materiał lekko ścierny, więc działa bezpośrednio i jest zabrudzony biżuterią i można go łączyć z miękką szczotką do zębów dla dodatkowego szorowania. Pasta do zębów jest lekko ścierna, więc nie zdradzi twojej biżuterii. Dobrze spłucz, gdy skończysz.

Comments are closed.