Biżuteria – co jest modne w tym roku?

Aktualności

Jest idealnym przykładem tego, że mały detal potrafi zrobić wielką różnicę. Towarzyszy nam w szkole, na studiach, w pracy, na imprezie, na romantycznej randce, a nawet w zaciszu własnego domu. Lubią ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Co mamy na myśli? Oczywiście biżuterię! Fakt, że wytwarzamy biżuterię i z takim upodobaniem po nią sięgamy, świadczy o naszym zamiłowaniu do tego, co piękne, stylowe i klasyczne. Jest to element ubioru, który towarzyszy człowiekowi już od starożytności, niezmiennie zachwycając i zdobiąc. Czy Ty też należysz do miłośników biżuterii? Na pewno zatem zainteresuje Cię, jakie trendy biżuteryjne panują w tym roku. Pozwól, że Cię nieco wtajemniczymy.

Jeżeli należałoby opisać trendy w biżuterii na ten rok jednym słowem, byłaby to: “różnorodność”. Podobnie zresztą jak w poprzednim sezonie, i tym razem coś dla siebie znajdą amatorki biżuterii w stylu mini i maksi. Nie będzie się liczył rozmiar, gdyż stawia się przede wszystkim na fikuśność i pomysłowość. Na pewno w naszych garderobach znajdzie się motyw pereł, naszyjników warstwowych, pomysłowe chokery, a także kwiaty. Dobra wiadomość dla miłośniczek egzotycznych elementów i dotyku tropików: w 2017 zapraszamy do naszej szafy dżunglę! Nadruki, naszywki, hafty, zdobienia i akcesoria z motywem animal print i palmowych liści są jak najbardziej mile widziane.

Czeka nas również wielki powrót motywu węża oraz tropikalnych owoców. Pamiętasz styl boho z ananasem w roli głównej sprzed kilku lat? Teraz przygotuj się na boho w całkiem nowym wydaniu! Niezbędne w boho etniczne motywy, ludowe wzory i pastelowa, wypłowiała kolorystyka zostaną uzupełnione neonami i złotem. Połączenie z pozoru groteskowe, w praktyce okazuje się naprawdę udane. Jak będzie to wyglądać w praktyce? Przede wszystkim zdobimy i eksponujemy dłonie. Duże, postarzane pierścionki – nawet po kilka na jednej dłoni. Możesz postarać się o biżuterię w stylu vintage, albo po prostu poszperać na strychu babci. Zdziwisz się, jakich stylizacyjnych cudów można dokonać z użyciem starej biżuterii . Biżuteryjne kolaże – pierścionki ze szlachetnych kruszców obok tych ze sztucznych materiałów. Koniecznie zaopatrz się też w bransoletki – dużo i różne. Jak najbardziej modne będzie noszenie wielu bransoletek na jednej ręce. Możesz przy tym popuścić wodze fantazji – mile widziane będą bransoletki skórzane, na rzemieniu, z kamyków, drewniane, srebrne, dosłownie cokolwiek przyjdzie Ci do głowy! Twórz swoje własne zestawy. Bądź odważna i nie bój się przełamywać utartych schematów – w tym roku ma być kolorowo i niepowtarzalnie. Masz ochotę na nieco awangardy? Dobre wieści – do łask wrócą bransoletki na ramię.

Jak wykorzystać tegoroczne trendy w praktyce? Staraj się łączyć klasykę z tropikalnymi motywami. Na elegancki wieczór prosta, jednokolorowa sukienka, pierścionek vintage w stylu “po babci” i postarzana klamra wpięta w luźno upięte włosy. Zwykły dzień w szkole lub na studiach? Przełam nudę i codzienny strój uzupełnij kolażem bransoletek w stylu folk. Imprezowy wieczór ze znajomymi? Połącz pastelowe boho z neonowymi kolorami – może odważysz się na pokaźnych rozmiarów naszyjnik lub kolczyki z łańcuszkami? Jakikolwiek będzie Twój wybór, pamiętaj o jednym – w tym roku bawimy się biżuterią, nie boimy się łączyć stylów, a naszym największym

Comments are closed.