6 trendów biżuterii ślubnej od jesieni 2017 tygodnia ślubna

Trendów

Pomysły, które nam się podobały – i które chcesz kraść – z najnowszych kolekcji.

Roczne pokazy ślubne nie tylko dają nam podgląd do sukni, które będą nosiły w najbliższych miesiącach, a także dają nam pomysły na najnowsze sposoby ich accessorize. Poniżej zapoznaj się z najgorętszą biżuterią i dodatkowymi trendami, prosto z pasów startowych.

Kolczyk z ramieniem

Żyrandole są klasycznym wyborem, ale w tym sezonie zostaliśmy wyparci z naszych większych, śmiałych kontrahentów: kolczyki na ramię. Te bardzo długie szablony, które zacierają pazurki, działają magią, aby wygładzić twarz i zwrócić uwagę w górę. Nosić bardziej zaokrągloną parę, aby uzupełnić suknię w linii A, jak widać na Naeem Khan i Vera Wang, lub wybierz bardziej kanciasty styl, aby wyciąć sukienkę z kolumny.

Zespół czoła

Pomijając zasłonę? Spróbuj trąbki. Ten dramatyczny styl, który spoczywa bliżej linii włosów niż tradycyjny pasek, zwrócił naszą uwagę na Francescę Mirę, Anne Barge i Claire Pettibone z tak wielu powodów: posiada straty z twarzy, dobrze się sprawdza (makijaż) (ciemna warga, ktoś?) I – co najważniejsze – tworzy regaliczny klimat, nie ma potrzeby tiara.

Pierścień koktajlowy

I panna młoda nosiła … koktajl pierścień. Wielkie wesołe wieczory były z powrotem i wspaniale niż kiedykolwiek. Nie jeden, ale trzy kolorowe klejnoty rozciągały się na trzy palce, aby podziwiać styl w Jim Hjelm; nad Oscarem de la Renta błyskawicznie nadleciał pierścień kopuły; W Yolan Cris pojawił się szeroki czerwony pas. Osobiście chciałbym mieć pierścień przedstawiający symbole kart, ponieważ uwielbiam spójrz tutaj i grać w niektóre gry. Zastanów się nad własnym podejściem jeśli masz na sobie suknię z mnóstwem interesów powierzchniowych – myśl: ozdobny haft lub wymiarowa koronka. Pierścionek koktajlowy akcentuje sukienkę bez przesadzania.

Choker

Nic nie idzie na tę grzywnę między demure i va-va-voom jak choker. Znowu zobaczyliśmy krótki naszyjnik na gotowych nartach, a teraz pojawia się na pasach ślubnych. Szersza wersja, taka jak Rivini i Sareh Nouri, powinna być twoją grą, jeśli masz na sobie bez ramiączek lub suknię z pogiętą dekoltem, a mniejszy łańcuch, podobnie jak choker w Hayley Paige, równoważy większą objętość wyglądają tak, jak ta koszulka z sukni tulle.

Kolczyk obręczowy

Im większy tym lepszy. To było przesłanie w Berta, Houghton i Naeem Khan, gdzie zobaczyliśmy powrót do kolczyków na obwodzie. Choć nie wyglądają na ślubne na pierwszy rzut oka, styl szczupły i bardzo nowoczesny może nadawać bardziej tradycyjną sukienkę trochę krawędzi. A ponieważ obręcze są tak nieoczekiwane na korytarzu, dadzą też podwójną dawkę osobowości.

Delikatny dotyk

Nie każdy akcesorium musi zrobić duże oświadczenie. Przypadek, te delikatne kawałki: ładny wisior diamentowy w Theia, mały kolczyk w Lihi Hod i ledwo tam bransoletka w Willowby przez Watters. Każdy z nich zrobił subtelne, ale trwałe wrażenie, dodając do łatwego, młodzieńczego nastroju tych płynących sukien. Bonus: Po ślubie możesz nosić ten rodzaj delikatnej biżuterii codziennie.

Comments are closed.